10 Ocak 2009 Cumartesi

ŞİMŞEK MC QUEEN - RADYATÖR KASABASI

Şimşek2

Şeref Bey'in biricik oğlu Kaan için istemiş olduğu, erkek çocukların favorisi Şimşek Mc Queen ve arkadaşlarının yer aldığı doğumgünü pastamızla karşınızdayız...

Şimşek3

Pastamızın üzerinde Mc Queen ve en iyi dostlarını görmeniz mümkün :)

Şimşek1

Sevgili Kaan'ın doğumgününü kutluyor, ailesiyle geçireceği sağlıklı ve mutlu upuzun bir ömür diliyoruz...

7 yorum:

meleginmarifetleri dedi ki...

Feyza harika olmuş herzamanki gibi ellerine sağlıkcanım.
İyi bir haftasonu dilerim hoşçakal.

Cafe Gusto dedi ki...

Yine çok güzel bir çalışma ama bizi kendi hazırladığın diğer yiyeceklerden mahrum bırakma arasıra tarif ekle..Ellerine sağlık...sevgiler..

Düşlerimin İNCİSİ dedi ki...

feyzacım çok sevimli arabacıklar ellerinize sağlık sevgiler

Zehra dedi ki...

Canım Feyzacıııığım...gribe yakalandım, kimselere uğrayamadım. Pastalar çok şeker,yeni yılda sağlıklı ve mutlu günler diliyorunm... sevgilerimle

zehra

defneylebirlikte dedi ki...

yine harika bir pasta.ellerine sağlık canım....

SelServis dedi ki...

Harika olmuş Feyzacım ellerinize sağlık.

papatya68 dedi ki...

Hobidünyam woman forum yemek etkinliği #3 kurabiye ye

http://hobidunyam.womanforum.net


edaca30 ve papatya68 in birlikte hazırladığı;
hobidünyam womanforum için hazırladığımız yemek etkinliğimizin "3."sü olan" kurabiye ye" etkinliğine sizleri de bekliyoruz.
10 ocak 2009 dan 30 ocak 2009 a kadar sürecek olan etkinliğimizde sizleri ev sahibesi olarak ben (papatya68) ağırlamak istiyorum sizler kurabiyeleri yapın gelin birlikte paylaşalım.
yapmanız gereken şey o güzel ellerinizle yaptığınız muhteşem kurabiyelerinizi bloğunuzda yayınlayıp benim bloğuma yorum bırakarak hazır olduğunu bildirmeniz sonra ben bloğunuza gelip kopyalayıp kendi bloğuma ve hobidünyam womanforuma ekleyip yayınlayacağım artık hepimizin zengin bir kurabiye arşivimiz olacak ne güzel bir paylaşım değilmi?haydi herkes kurabiyelerini yapıp gelsin çaylar da benden lezzet paylaşımı için bekliyoruuuuuuuuz.
Eda & Aynur

Not: blog sahibi olmayanlarda katılabilirler (sahrayolu@gmail.com) adresime yaptığınız leziz kurabiyelerinizi resmiyle birlikte isminizi de yazıp yollayın bizde yayınlayalım lezzetli paylaşımlarda buluşalım bekliyoruuuuuuuz:)